Camera CNB PTZ SMB-21Z12F
Nota: 5
 Descriere
 Specificatii
Cod produs: SMB-21Z12F
Producator:
CNB
Senzor imagine:
1/4 Sony Interline Transfer CCD
Pixeli efectivi:
768 x 494 380K
Lentila:
3.6mm ~ 43.5mm
Apertura:
F1.6 ~ F1.9
Zoom optic:
12x
Zoom digital:
12x
Zoom total:
144x
Rezolutie orizontala:
550TVL
Rotatie pan/tilt:
n x 360°
Unghi pan/tilt:
90°
Protocol comunicatie:
RS-485
Protocol:
Pelco-D, Pelco-P, Samsung, Panasonic
Mediu utilizare:
-30°C ~ +50°C
Heater:
NU
Iluminare minima:
1.0Lux (Color), 0.07Lux (Color, DSS), 0.01Lux (BW, DSS) 50 IRE
Day/Night:
ICR
BLC:
DA
S/N ratio [dB]:
> 52
Alarma (port/releu):
4/1
OSD:
DA
Alimentare:
12 VAC