Camera Dome Exterior SKM-120VHE
Nota: 0
 Descriere
Dome color de exterior, 1/3 Sony EXview HAD CCD II, High-Sensitivity, Sony Effio-E (673BK), 650TVL color/700TVL alb negru, 0 Lux, lentila 3.6mm, Day/Night, BLC, AGC, AES, iluminator infrarosu 24 LED-uri, DC 12V, <120mA, <450mA
 Specificatii
Cod produs: SKM-120VHE
Producator:
SKM
Tip:
Dome
Antivandal:
NU
Infrarosu:
DA
Interior:
NU
Exterior:
DA
Numar Linii TV:
600
Senzor:
Sony Super HAD CCD II + DSP Effio-E
CCD:
CMOS:
Lentila fixa:
3.6 mm