Combo DVR 8 Canale DH-CVR0804-10
Nota: 0
 Descriere
Combo DVR + LCD 10" , compresie H.264, 8 intrari video, 4 intrari audio, 200 fps (real-time) la vizualizare, 200fps (real-time) la inregistrare, rezolutie vizualizare D1 (704x576), rezolutie inregistrare D1 (704x576), inregistrare la detectie miscare, dupa orar, continuu sau intrari alarma, 4 intrari alarma, 1 iesiri alarma (releu), LAN, webserver, soft client, USB, RS232,  RS485 pentru comanda speed domuri, suporta 1 hard disk SATA 2.5'', 1 iesire videocomplex, suport dual streams ,permite vizualizarea de pe telefonul mobil 3G smartphone (Win mobile 5 / 6.0, Symbian, iPhone, Android, BlackBerry) operare pentaplex, telecomanda, controlul meniurilor cu mouse USB, controlul speed domurilor cu mouse (3D intelligent location), Calitate excelenta a imaginii !!
 Specificatii
Cod produs: DH-CVR0804-10
Producator:
Dahua
Numar Canale:
8
Compresie video:
H.264
Compresie audio:
G.711
Rezolutii inregistrare:
D1/4CIF(704x576/704x480) / CIF(352x288/352x240) / QCIF(176x144/176x120)
Sistem operare:
Embedded LINUX
Intrari video:
8
Intrari audio:
4
Iesiri audio:
1
VGA:
HDMI:
TV/BNC:
1
Loop/Matrix:
DA
Relee:
Alarme:
4
RS232:
Tastatura Dahua, Comunicatie PC
RS485:
Control PTZ
Numar HDD:
Interfata HDD:
2.5" SATA
Capacitate HDD:
N/A
Retea:
DA
Interfata retea:
10/100M
Bit Rate:
32~2048Kb/s
USB:
2
Dimensiune Display:
10 inch
Rezolutie Display:
800x600
Dimensiuni (WxDxH):
262mmx173mmx31mm